Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Karnet narciarski Civetta 6-dniowy

Zoldo Alto Civetta Włochy
Transport:Własny
Wyżywienie:We własnym zakresie
Zakwaterowanie:Bez zakwaterowania
Wyposażenie:
 • Restauracja
 • Parking
 • Bar
 • Jadalnia
 • Kawiarnia
 • Sklep - market
 • Sala wielofunkcyjna
 • Internet
 • Stacja narciarska
 • Kolejka linowa
 • Orczyk narciarski
 • Plac zabaw dla dzieci
 • Narciarnia

Symbol oferty:5450420/111 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
karnet 6dni Civetta dorosły 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

Opis stacji narciarskiej Opis stacji narciarskiej

Civetta to jedna z najpiękniejszych stacji narciarskich we włoskich Dolomitach. T idealne miejsce na zimowy wyjazd narciarski. Tereny narciarskie Civetta położone są w samym sercu Dolomitów i obejmują trasy o zróżnicowanej trudności i całkowitej długości 90 km. Niektóre widoki zapierają dech w piersiach, a różnice wysokości zachęcają do ciągłego odkrywania. Najważniejsze miejscowości ośrodka to Alleghe, Pescul, Palafavera, Pecol, Zoldo, Selva di Cadore. Łącznie w Civetta jest 25 wyciągów i 90 km tras narciarskich o różnorodnej skali trudności które zadowolą zarówno amatorów pięknych widoków, rodziny z dziećmi jak i naprawdę wytrawnych narciarzy. Trasy narciarskie poprowadzono tutaj naprawdę widokowo stwarzając ośrodek narciarski którego widoki należą do najbardziej spektakularnych, a liczne bary, restauracje przy stokach i szerokie trasy sprawiają iż miejsce to uchodzi za najlepszą rodzinną stację narciarską. Popularnością cieszy się oświetlona nocna trasa w Palafavera, a zaawansowani narciarze będą mogli poszaleć na stokach Monte Fertazza. Nad stacją narciarską dominuje najwyższy szczyt Civetta 3220 m n.p.m. Rozciąga się on pomiędzy szczytem Marmolada a popularną miejscowością Cortina d'Ampezzo. W skład regionu narciarskiego wchodzą 4 stacje: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana.
Niezaprzeczalnym atutem ośrodka Zoldo Alto jest jego bezpośredni dostęp do przeogromnego obszaru narciarskiego Ski Civetta, który z kolei wchodzi w skład karuzeli narciarskiej Dolomiti Superski.
Ski Civetta to niezwykłe alpejskie krajobrazy z klimatycznymi górskimi miasteczkami i majestatycznymi szczytami, to niekończące się zastępy głębokich lasów i wielu malowniczych dolin. Ten niepowtarzalny krajobraz w 2009 roku został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Głównymi miejscowościami w dolinie są: Alleghe, Selva di Cadore, Zoldo, Caprile, Colle Santa Lucia i Palafavera. Cały ośrodek narciarski leży w sercu regionu administracyjnego Veneto (Wenecja Euganejska) oraz w południowo-wschodniej części okręgu Dolomiti Superski.

Wysokość stacji narciarskiej Wysokość stacji narciarskiej

Wysokość nad poziomem morza: 979 - 2100 m n.p.m.
Różnica wzniesień: 1121 m

Trasy narciarskie ogólnie Trasy narciarskie ogólnie

Długość tras zjazdowych: 80 km.
Trasy łatwe: 41 km
Trasy średnie: 27 km
Trasy trudne: 7 km
Trasy oświetlone: 5 km
Trasy biegowe: 40 km
Trasy są położone w większości powyżej 1500 m n.p.m., dzięki czemu nie trzeba się martwić o dobre warunki śnieżne, tym bardziej, że Civetta dysponuje nowoczesnym systemem sztucznego naśnieżania.
Szczególnie popularną jest trasa Giro della Grande Guerra w obszarze Col di Lana, gdzie można zobaczyć tunele, kryjówki i tym podobne służące w przeszłości żołnierzom do przedostania się na front wroga.

Stacja narciarska otwarta Stacja narciarska otwarta

Trasy położone są na wysokości 1000 - 2100 m n.p.m., przez co dobre warunki narciarskie panują tu od grudnia do kwietnia. Wyciągi narciarskie czynne od 25.11.2017 do 14.04.2018.
Wyciągi czynne od 08:30 do 16:00.

Karnety narciarskie Karnety narciarskie

Proponuję karnety narciarskie 6-dniowe. Ceny karnetów narciarskich są zróżnicowane dla: osób dorosłych, juniorów i seniorów. Kategoria dzieci obejmuje pociechy do 8 lat, juniorzy do 16 lat, seniorzy powyżej 65 lat.
Civetta ważny w kompleksach narciarskich Civetta i S. Fosca, czyli na wszystkich wyciągach i kolejkach oznaczonych na mapie. Skipasy łączone z Dolomiti Superski, ważny we wszystkich 12 ośrodkach Dolomiti Superski.
Juniorzy - data urodzenia po 25/11/2011
Seniorzy - data urodzenia przed 25/11/1952
Dolomiti Superski obejmuje: Arabba, Marmolada, Val di Fassa/Carezza, Val di Fiemme/Obereggen, Val Gardena/Alpe di Siusi, Alta Badia, Kronplatz, Valle Isarco, Sextner Dolomiten - Alta Pusteria, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Cortina d’Ampezzo, Tre Valli i Civetta.

Wyciągi narciarskie ogólnie Wyciągi narciarskie ogólnie

Wyciągi orczykowe: 10
Wyciągi krzesełkowe: 11
Wyciągi gondolowe: 3
Wyciągi linowe: 0
Kolej linowo-torowa: 0
Całkowita przepustowość godzinowa: 37800 osób / godz.

Sztuczne naśnieżanie Sztuczne naśnieżanie

Stoki Civetty o ekspozycji południowej oraz te niżej położone są dodatkowo naśnieżane. W nocy ratraki rozprowadzają wyprodukowany śnieg i przygotowują trasy narciarskie. 100% sztucznego naśnieżania i nowoczesna infrastruktura obejmująca armatki śnieżne i lance do produkcji śniegu.

Dla narciarzy Dla narciarzy

W ośrodku Ski Arena Civetta panują doskonałe warunki dla początkujących narciarzy zarówno tych starszych, jak i młodszych. Duża ilość szerokich tras oraz brak zalesienia powodują, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę z nartami czy snowboardem.
W ośrodku Civetta przeważają w większości trasy czerwone. Do dyspozycji narciarzy o średnich umiejętnościach przygotowano ponad 40 km tras. Narty w Ski Arena Civetta będą więc dla nich przyjemnością.
Ski Arena Civetta nie jest najlepszym ośrodkiem dla doświadczonych narciarzy, aczkolwiek znajdują się tu 3 trasy, które powinny sprostać ich wymaganiom.
Jest jednak także wiele przepięknych i widokowych nartostrad, które warto odwiedzić bez względu na stopień zaawansowania. Można także skorzystać z innych ośrodków objętych karnetem Dolomiti Superski, które oferują znacznie więcej czarnych tras.
Z ośrodka Civetta możemy zjechać na nartach do położonych niżej wsi Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera, Zoldo.

Freeride Freeride

Miłośnicy freeride'u znajdą tu wiele obszarów idealnie nadających się do szaleństw poza trasami. Bliski kontakt z naturą, z dala od tłumów i brak jakichkolwiek ograniczeń pozwalają na spędzenie aktywnego dnia na stoku w taki sposób, jaki najbardziej nam odpowiada. Jednak nie jest to ośrodek przeznaczony dla freeriderów, ponieważ wszystkie trasy położone są poniżej linii drzew.

Dla snowboardzistów Dla snowboardzistów

Czym byłby kurort narciarski bez snowboardzistów? W okolicy ośrodka Civetta znajdą dwa snowparki, jeden w Alleghe, drugi zaś w Zoldo. W Alleghe do dyspozycji snowboardzistów i freestylerów pozostaje czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, 3 tory ze skoczniami dla zaawansowanych, tor dla osób początkujących i wiele innych. Ponadto snowpark dysponuje armatkami śnieżnymi pozwalającymi na utrzymanie doskonałych warunków narciarskich na całym obszarze snowparku.
Air Bag do wyskoków na nartach lub snowboardzie.
Dla freestylowców w Civetta, koło krzesełka Cristelin, można znaleźć dość dobry snowpark z paroma skoczniami, railami oraz boxami o różnych stopniach trudności. Drugi, nieco mniejszy znajduje się koło Pra della Costa. Oba snowparki są przeznaczone raczej dla początkujących lub średniozaawansowanych freestylowców.

Dla dzieci Dla dzieci

Jest to idealny ośrodek dla dzieci z masą rozrywek na stoku. Przygotowano tu liczne trasy z postaciami z bajek i innymi atrakcjami specjalnie dla najmłodszych. Znajduje się tu też duża liczba szkół narciarskich oraz specjalnie dostosowanych ruchomych dywanów (mat), dzięki którym nauka jazdy wyda się najmłodszym jeszcze ciekawsza.
W ośrodku, koło trasy Piani di Pezze, znajduje się przeznaczony specjalnie dla najmłodszych kids park.
W Civetta znajduje się aż 5 przedszkoli.

Dla biegaczy na nartach Dla biegaczy na nartach

Na terenie narciarskim Civetta narciarze biegowi znajdą wiele interesujących tras odpowiednich dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Narciarze biegowi mają do dyspozycji ponad 50 km tras, głównie w okolicach Zoldo. Palafavera i Selva di Cadore. Można tu znaleźć pętle o różnych długościach i stopniach trudności - od bardzo łatwych po te bardziej wymagające. W Zoldo znajduje się trasa, po której można biegać razem ze swoim czworonożnym pupilem. Niesamowite widoki i fantastyczne szlaki są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających narciarzy biegowych.

Apres-ski Apres-ski

W Civetta jest wiele szałasów, barów i restauracji, do których można się wybrać na apres-ski. Jednak, w odróżnieniu od innych kurortów, po zamknięciu tras jest tam raczej spokojnie. Z całą pewnością warto zasmakować atmosfery niewielkich lokali, w których wieczorem można się zrelaksować przy lampce wina lub kuflu piwa.
Wśród sportów zimowych najbardziej popularny jest tu hokej na lodzie. Zarówno w Zoldo, jak i w Alleghe czy Selva di Cadore znajdują się lodowiska, na których rozgrywane są mecze. Są one udostępniane również turystom. Fanom sportów ekstremalnych nie zabraknie atrakcji: możliwość wspinaczki po zamarzniętych wodospadach lub snowrafting.

Szkoły narciarskie Szkoły narciarskie

Ośrodek narciarski Civetta posiada profesjonalne szkoły narciarskie, które oferują pomoc w nauce jazdy na śniegu, ale także oferują usługi przewodnictwa i jazdę freeride.
W ośrodku narciarskim Civetta współpracuję z kilkoma szkołami narciarskimi i oferuję zniżki, zwykle 10%, ale w sezonie niskim nawet 20%. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja przez mój system rezerwacji. Na miejscu zawsze gwarantuję 10% zniżki na szkolenia.

Wypożyczalnie Wypożyczalnie

Ośrodek narciarski Civetta posiada profesjonalne wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego. W ofercie także narty biegowe i freeridowe.
W ośrodku Civetta znajdują się wypożyczalnie narciarskie oferujące sprzęt najwyższej jakości. Zapraszam do rezerwacji przeze mnie, oferując 10% zniżki. Przy rezerwacji dużo wcześniej i w niskim sezonie zniżki posiadam do 50%.

Civettta - prawdziwy raj Civettta - prawdziwy raj

To prawdziwy raj dla amatorów wyjątkowo pięknych, zapierających dech w piersiach alpejskich widoków, idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Dużą popularnością cieszy się oświetlona trasa Palafavera.

Civetta w pigułce Civetta w pigułce

90 km tras zjazdowych
54 km tras biegowych
Snowparki
Ośrodek przyjazny rodzinom z dziećmi
Oświetlone stoki w Zoldo o długości 5 km
Jazda poza trasami
Stoki i wyciągi dla dzieci
Szkoła narciarska
Wypożyczalnia sprzętu

Masyw Monte Civetta Masyw Monte Civetta

Masyw Monte Civetta jest znakiem rozpoznawczym regionu Civetta. Imponującej wielkości (3.218m. n.p.m.) orogen należy do najwyższych szczytów w północno - wschodnich Dolomitach. Od północnej strony znajduje się osławiona pionowa ściana mająca imponujące rozmiary 1.000m wysokości i 4 kilometry długości i będąca szczególnie atrakcyjna dla alpinistów.

Opis miejscowości Opis miejscowości

W samym sercu Dolomitów w otoczeniu dostojnych szczytów Pelmo i Civetta, na wysokości 1.177 m. n.p.m. znajduje się niewielkich rozmiarów ośrodek narciarski Zoldo Alto, będący jednym z kilku stacji regionu narciarskiego Ski Civetta. Zoldo Alto jest zarówno miasteczkiem turystycznym jak i gminą obejmującą 9 niewielkich wiosek leżących w dolinach. Elementem charakterystycznym Zoldo są Tabia będące rodzajem dawnych budynków gospodarczych, które w przeszłości używane były jako stodoły i stajnie. Wiele z nich zostało wyremontowanych i zaadaptowanych na potrzeby hoteli, restauracji, pizzerii, itp.
Z Val di Zoldo prowadzi wiele fantastycznych tras spacerowych i do wędrówek na rakietach śnieżnych, oraz szlak prowadzący do słynnej ściany wspinaczkowej Civetta.
Zolda Alto oprócz świetnego zaplecza narciarskiego i dostępu do Ski Civetta słynie również z wyśmienitych domowej roboty lodów.

Kamery Kamery